اخبارتاریخ انتشار: 21:25:30 - 00/02/01

پیام های تقدیر و تشکر اولیای محترم

مدير محترم مجموعه آموزشي شهيد مجيد اميدوار 
سركار خانم اميدوار
با سلام و احترام
سپاس میگوییم خداوند متعال را که فرصت تشکر از مهربانیهای شما را عطا کرده است. یافتن واژه ها برای سپاس از کسی که بزرگترین سرمایۀ خود یعنی زندگی و عمرش را برای تربیت فرزندان و اعتلای فرهنگ جامعه داده است، کاری سخت و دشوار است با توجه به‌ اینکه در حال حاضر آموزش به صورت مجازی و شرایط آموزش بسیار سخت تر از قبل است، اما مدیریت عالی شما، فضای آموزشی مناسبی برای دختران ما فراهم آورده است و دختران ما در کنار مدیر دلسوزی چون شما، ارزشهای مثبت جامعه را فرا میگیرند و شخصیت اجتماعی شان شکل میگیرد. بدينوسيله نهايت سپاس و قدرداني از تلاش و زحمات بی وقفه ی شما و همكاران محترمتان را دارم.
همچنين تشكر ويژه دارم از سركار خانم مقبل عزیز ،معلم پايه چهارم دخترم كه در اين شرايط دشوار آموزش با دقت و نظم و دلسوزی فراوان انگیزه ی زیادی در دانش آموزان ایجاد کرده‌اند  و آموزش را به نحو احسن انجام می دهند و این همه تلاش و دلسوزی ایشان قابل ستايش است. 
آرزوی سلامتي و توفيق روزافزون برای شما و تمامی همکارانتان را از خداوند متعال خواستارم.
با احترام باقرزاده ( مادر آیدا باقرزاده دانش آموز پايه چهارم

با عرض سلام  وادب و احترام  خدمت سرکار خانم امیدوار. از تمامی زحماتی که  برای دختران  این مرز و بوم و همچنین  دو دختر بنده در این سالهای متمادی  متحمل شده اید بسیار سپاس گزارم   بر خود لازم میدانم از  تلاشهای  مداوم و مستمر  سرکار خانم جوادی  پایه دوم دبستان  که توام با مهر و محبت و دلسوزی است صمیمانه تشکر کنم